Apie mus

UAB „Ogtransa“ – transporto ir logistikos paslaugas teikianti įmonė, įkurta 2011 metais. Bendrovė veiklą pradėjo su viena transporto priemone, vykdant pervežimus vietiniais maršrutais. Šiuo metu įmonė valdo 15 transporto priemonių, jų skaičius nuolat auga, bei autoparkas yra nuolat naujinamas. Visos transporto priemonės atitinka EURO 4, EURO 5 ir EURO 6 standartus.

Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo vietiniais ir tarptautiniais maršrutais Europoje, krovinių sandėliavimo ir kompleksinės logistikos paslaugas. Mūsų saugomi ir pervežami kroviniai yra apdrausti CMR draudimu. Automobiliuose įdiegta navigacinė sistema, o vairuotojai aprūpinti planšetiniais kompiuteriais. Naujų technologijų taikymas padeda optimaliai paskirstyti darbo laiką, todėl kroviniai pristatomi greitai. Bendrovė glaudžiai bendradarbiauja su užsienio partneriais Vokietijoje.

Esame užtikrintai besiplečianti, jaunatviška ir veržli logistines paslaugas teikianti kompanija.

Kiekvienas klientas mums yra svarbus, todėl stengiamės pasiūlyti optimalų krovinių pervežimo sprendimą, atsižvelgdami į individualius klientų poreikius. Mes vertiname savo klientus ir atsakingai saugome mums patikėtą nuosavybę.

Įmonėje Įdiegta elektroninė verslo valdymo sistema

2017 m. kovo 31 d. UAB „Ogtransa“ baigė įgyvendinti projektą pavadinimu „UAB „Ogtransa“ veiklos valdymo priemonių optimizavimas ir veiklos efektyvumo didinimas“ iš dalies finansuotą Europos Sąjungos Regioninės plėtros fondo lėšomis pagal priemonę „E-verslas“. Įmonė į projekto įgyvendinimą pagal finansavimo sutartį turėjo investuoti iki 5.209,97 EUR nuosavų lėšų (neįskaitant PVM), o paramos suma siekė 7.814,95 EUR. Bendra 11 mėn. trukmės projekto vertė pagal sutartį su Lietuvos verslo paramos agentūrą sudaro 13.024,92 EUR.

Projekto įgyvendinimo metu UAB ,,Ogtransa“ įsisavino ir įdiegė pažangią informacinių technologijų Logistikos apskaitos ir valdymo automatizavimo sistemą, kuri leidžia efektyviau valdyti įmonės veiklas. Įmonė įsidiegė transporto valdymo procesus apjungiančią e-verslo sistemą, kuri  ženkliai optimizuoja veiklos įrankius, didina darbo našumą ir efektyviau leidžia vykdyti įmonės pagrindinę veiklą, didina veiklos apimtis ir konkurencingumą kitų įmonių atžvilgiu. Sistemos dėka įmonė galės sėkmingai vykdyti ir vystyti tarptautinių santykių plėtrą.

Tikimasi, kad naujų E-verslo sprendimų diegimas, tobulinant ir plečiant veiklos galimybes transporto sektoriuje, taps svarbiu tarptautinį bendradarbiavimą skatinančiu veiksniu.